Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego z Wrocławia

Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
Email: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.12.30
ważne do: 2018.03.30
wyświetleń: 8

Szczegóły oferty:

Zepsuła się kosiarka, a sezon w pełni? Szukasz profesjonalnej piły spalinowej, a Twoja nie działa? Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą serwisu sprzętu ogrodowego ATI Garden we Wrocławiu.

Oferta firmy dedykowana jest zarówno do Klientów indywidualnych oraz do firm, jacy dbają o swój ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Naszą branżą jest w dodatku naprawa sprzętów ogrodniczych i maszyn wielu marek zapewniając 100-procentowe bezpieczeństwo na korzyść doświadczenia, które praktykujemy non-stop od roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także automatycznych kosiarek z możliwością zamontowania siedziska. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny, m.in. silników: Honda czy GGP. Salon sprzętu ogrodniczego zapewnia okazyjne ceny oraz pełną satysfakcję. Nasza oferta opiera się też na sprzedaży stacjonarnie i online. W naszym sklepie znajdziemy wiele kosiarek automatycznych, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty które są niezbędne w pracy ogrodowej. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w dobrej cenie wyposażyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na firmową stronę www ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1