Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu

Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

Captcha

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
Email: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.11.22
ważne do: 2018.02.20
wyświetleń: 22

Szczegóły oferty:

Awaria kosiarki, a tu czas rozpoczęcia sezonu? Potrzebujesz profesjonalnej piły spalinowej? Zachęcamy do zaznajomienia się z szeroką ofertą serwisu sprzętu ogrodowego ATI Garden we Wrocławiu.

Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do firm, którzy troszczą się o ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Naszą branżą jest dodatkowo naprawa sprzętów ogrodniczych i maszyn wielu marek gwarantując stuprocentowe bezpieczeństwo na podst. wieloletniego doświadczenia, które praktykujemy non-stop od 1991 roku.

Specjalnością naszej centrali są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także kosiarek z siedziskiem. Serwis ATI Garden oferuje również procedurę przeglądu urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny, między innymi takich silników, jak: Honda, Briggs & Stratton czy GGP. Oddział sprzętu ogrodniczego zapewnia okazyjne ceny oraz pełną satysfakcję. Nasza oferta opiera się też na sprzedaży stacjonarnej oraz online. W naszym sklepie można znaleźć kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, oraz inne sprzęty potrzebne w pracy ogrodowej. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w dobrej cenie zaopatrzyć się w maszynę wartą kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Wstąp na firmową stronę www ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław

Reklama
Logo 1 Logo 1 Logo 1